Di ko alam beshie ko.. basta ang alam ko lang, pag kausap kita, happy ako :)
Привет Я из 2026! Хочу узнать какие из наших целий ьы выполнела.
1) Стать популярной
2) Оставаться жить в...
je te parle a toi du futur j'ai fais le tour du monde avec agr et lin et adl et aller au japon avec agr lin et j'ai un clase G rolrolse bato et le one piece soi sorti et GTA6 et que anilison
Labutis, Ežiukai, jau praėjo 10 metų. Neišsivaizduoju kur dabar gyveni, ką dirbi? Galbūt jau turi namą ant ežero kranto kaip kažkada norėjai ir garažą, kuriame telpa dvi mašinos....
Sveika,
Štai ka tik pažiūrėjom filmą "KO LAUKTI KAI LAUKIES
What to Expect When You're Expecting(2012)". Rašau 22:14, penktadienį budama IIIa kl. Valio, gavom savaitę atostogų. Tikiuosi...



EN
CH
ES
HI
AR
PT
RU
JP
DE
LT
FR