Hi ich bin du, der gerade 18 geworden ist und total faul ist und schafft hoffentlich sein Abitur. Ich hoffe du bist jetzt vielleicht schon verheiratet und hast vielleicht schon Kinder. Falls du...
Hà Nội, 30/5/2018
Chào Việt Anh của em
Labas, tikiuosi tu vis dar dirbi... Ir labai tikiuosi, kad pakeitei savo elgesį, nes tai yra visiškai nesuprantamas dalykas. Šiandiena diena yra pati baisiausia dėl kolių skaičiaus.... kas...
IK BEN JARRYL BRUUUUHHHH
Labas, tėti!
Sveikinu tave su gimtadieniu! Linkiu daug laimės, sveikatos ir geros nuotaikos :)
Nusprendžiau parašyti laišką, juk taip smagu gauti laišką! :D
Linksmai atšvęsk :)



EN
CH
ES
HI
AR
PT
RU
JP
DE
LT
FR