Zdarowa. jak tam w future? mnie to norm, o skonczyl klasa bez 8 i chyba ze otrzymam rul :D. mysle ze 7 klasa skonczam bez 8 tez. nezapomni znowu napisac list :D. Paka i dobrego lata :)
Just a poem with potential for rejuvenation:
You start dying slowly – By Pablo Neruda
You start dying slowly
if you do not travel,
if you do not read,
If you do not listen to the sounds...
Dear 22 year old Me,
Sup man, it's been another 4 years and now you finally finished college. I'm curious to see if you either stay in NJIT or transfer to Rutgers. Hopefully our passion towards...
Labas, Ilona, na kaip Tau sekasi gyventi su savo svajonėmis?
- sapnų angelėlio pasaka;
- anglų kalba?
- šypsenų knygelė?
- sportas?
- gitara?
- grožis?
Žiūrėk tu man, išdykusi...



EN
CH
ES
HI
AR
PT
RU
JP
DE
LT
FR